ANA SAYFA KURUMSAL MEVZUAT HİZMETLERİMİZ DUYURULAR REFERANSLARIMIZ İLETİŞİM
KURUMSAL
 

Samimi ekip ruhuna uygun olarak; görev bilinciyle çalışmak, günümüz teknolojisini ve tecrübelerini birleştirerek kaliteli hizmet vermek Berrak'ın görevidir.

Berrak İş sağlığı ve iş güvnliği  çalışanlarının üstün bir ekip çalışması ile verimliliğin ve rekabet gücünün arttığı, sürekli gelişen kalitesi ile de müşterilerini memnun eden bir şirket olmak amacındadır.

Tüm Hizmetlerimizi koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamaya odaklıyoruz. Hizmetimizin ve sistemimizin sürekli iyileştirilmesi için tüm çalışmalarımızın sürekli gelişiminin ve eğitiminin esas olduguna inanıyoruz. Çalışmalarımızın ve personelimizin düşüncelerinin verdiğimiz hizmetlerde mükemmeli yakalamamızı sağlayacağına inaniyor ve çevrenin korumasına önem veriyoruz. Müşterimize değeri mümkün oldugu kadar yüksek ürün ve hizmet sunarak onlarin saygısını ve bağlılığını kazanmaya çalışırız. Bize göre kâr, müşterilerimizi memnun ettiğimiz ve ilişkilerimizi sürekli kıldığımız sürece onlar tarafindan bize verilen ödüldür.

         

 

   

Samimi ekip ruhuna uygun olarak; görev bilinciyle çalışmak, günümüz teknolojisini ve tecrübelerini birleştirerek kaliteli hizmet vermek Berrak'ın görevidir...
» Hizmetlerimiz Bölümü...
 
» İnternet sitemiz yenilenen yüzüyle yayına alınmıştır.
 
   

Referanslarımıza ulaşmak için tıklayınız.